PRZEDSZKOLE - TRWA REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA, ZAPRASZAMY DZIECI Z ROCZNIKÓW 2016, 2017

Co oferujemy Państwa dzieciom?

Opiekę i wychowanie pod kierunkiem przygotowanej do tego nauczycielki z odpowiednim wykształceniem pedagogicznym i pasją do wykonywanej pracy. Codzienne zajęcia dydaktyczne i zabawy dla dzieci mające na celu indywidualny rozwój dziecka: intelektualny, ruchowy, manualny, społeczny i emocjonalny. Codzienny pobyt na podwórku w formie zabaw w ogrodzie przedszkolnym, spacerów, wycieczek. Uroczystości i akademie z udziałem rodzin: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Jasełka, Pasowanie na Przedszkolaka, cykl Warsztaty Kulinarne oraz Dbam o Zdrowie, Andrzejki, urodzinki oraz wiele, wiele innych...
Możliwość uczestnictwa w konkursach organizowanych przez nasze przedszkole jak również przez inne placówki.
Korzystanie z własnej biblioteki znajdującej się w naszym przedszkolu (również rodzice).
Spotkanie z przedstawicielami różnych zawodów m.in. policjantami, strażnikami miejskimi, strażakami.
Język angielski, logopedię, rytmikę, taneczne podróże, teatrzyki, koncerty, eksperymenty.

Jak przygotować dziecko do roli przedszkolaka?

Staraj się jak najwięcej mówić dziecku o przedszkolu, powinno ono wiedzieć, że będzie tam mgło się bawić, rysować, lepić z plasteliny, wycinać nożyczkami, śpiewać, malować itp. Razem wybierzcie się na zakupy i pozwól, aby dziecko wybrało potrzebne rzeczy do przedszkola np. szczoteczkę do zębów, kubeczek, worek na kapcie. Sprawdź czy dziecko potrafi samodzielnie wykonywać proste czynności tj. wkładać kapcie, jeść łyżką, myć ręce. Jeśli ma z tym problemy warto poświęcić czas na wspólne ćwiczenia.

ZAPEWNIAMY RODZICÓW, ŻE MNIEJ SAMODZIELNYM DZIECIOM SŁUŻYMY NASZĄ POMOCĄ PROSZĘ JEDNAK PAMIĘTAĆ, ŻE IM BARDZIEJ SAMODZIELNE JEST DZIECKO, TYM ŁATWIEJ I SZYBCIEJ PRZYSTOSUJE SIĘ DO NOWYCH WARUNKÓW

OPŁATY PRZEDSZKOLE (UWAGA! ZMIANA WYSOKOŚCI CZESNEGO OD 01-09-2019!, więcej szczegółów pod nr tel. 735-418-500)

WPISOWE
W dniu podpisania Umowy pobierana jest opłata w kwocie 250 zł