TRWA REKRUTACJA DO NASZEGO ŻŁOBKA - ZAPISY I INFORMACJE 735-418-500

NASZ ŻŁOBEK ZOSTAŁ ZAKWALIFIKOWANY DO PROGRAMU MALUCH PLUS 2020

W RAMACH KTÓREGO RODZICOM PRZYSŁUGUJE ZNIŻKA CZESNEGO W WYSOKOŚCI 135 ZŁ/M-C

To miejsce przyjazne dzieciom, kolorowe, wesołe..

Takie, w którym dzieci dobrze się czują… Tutaj zadbamy o to, aby maluszki czuły się jak w domu i właściwie rozwijały, poprzez zabawę z innymi dziećmi oraz zajęcia dodatkowe. Stopniowo przygotujemy dzieci do rozpoczęcia następnego etapu, jakim jest przedszkole. Dziećmi zaopiekują się wykwalifikowane, lubiące swoją pracę, doświadczone i kreatywne opiekunki.

W naszym żłobku przestrzegane są przepisy BHP i SANEPID-u, spełniamy wymagania Ust. MPIPS o opiece nad dziećmi do lat 3.
Żłobek jest całodobowo monitorowany a rodzic ma dostęp do kamer on-line

W ramach czesnego oferujemy:

codzienną opiekę w godzinach 6.30-17.00, przez cały rok (również w wakacje),

bezpieczeństwo, nowoczesne wyposażenie, duże, przestrzenne sale do zabaw, 3 grupy wiekowe,

zajęcia edukacyjne, gimnastyka, zajęcia kulinarne,

rytmikę, zajęcia z psychologiem, minimum raz w miesiącu teatrzyk/warsztaty edukacyjne,

monitoring on-line, w każdej chwili mogą Państwo obserwować swoje dziecko,

codzienne zabawy na powietrzu (bezpośrednie wyjście na plac zabaw)

MOŻLIWOŚĆ KONTYNUACJI EDUKACJI W NASZYM PRZEDSZKOLU

OPŁATY ŻŁOBEK

WPISOWE:

W dniu podpisania Umowy pobierana jest opłata w kwocie 250 zł